Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
Mistral 60, kišobran,tačkice, dugi, 4 miks
19.80 BAM| Težina | 0.51 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 85.20 × 14.70 × 8.00 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Mistral 60 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828184474 |
Mistral 50, kišobran, pastel, dugi, 6 miks
19.80 BAM| Težina | 0.54 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 84.60 × 12.10 × 5.80 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Mistral 50 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828184467 |
Mistral 40, kišobran, jednobojni, cirkoni, dugi, 4 miks
19.80 BAM| Težina | 0.38 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 88.00 × 11.10 × 5.30 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Mistral 40 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828184450 |
Mistic, izbrisiva gel olovka, plava, 0.5mm, Unicorn
2.30 BAM| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 56.50 × 0.08 × 49.50 cm |
| Brend | Sazio Neo |
| Model | Mistic |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828068873 |
Mistic, izbrisiva gel olovka, plava, 0.5mm, Sweet animals
2.50 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 16.20 × 3.10 × 1.50 cm |
| Brend | Sazio Neo |
| Model | Mistic |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828161338 |
Mistic, izbrisiva gel olovka, plava, 0.5mm, Make up
2.50 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 15.70 × 1.90 × 1.50 cm |
| Brend | Sazio Neo |
| Model | Mistic |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828161307 |
Mistic, izbrisiva gel olovka, plava, 0.5mm, Ice cream
2.50 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 15.70 × 1.90 × 1.30 cm |
| Brend | Sazio Neo |
| Model | Mistic |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828161277 |
Mistic, izbrisiva gel olovka, plava, 0.5mm, Football premier
2.50 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 13.30 × 2.00 × 2.30 cm |
| Brend | Sazio Neo |
| Model | Mistic |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828161376 |
Mistic, izbrisiva gel olovka, plava, 0.5mm, Dino
2.50 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 13.60 × 1.80 × 1.80 cm |
| Brend | Sazio Neo |
| Model | Mistic |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828068910 |
Mistic, izbrisiva gel olovka, plava, 0.5mm, Cool sport
2.50 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 13.90 × 1.90 × 1.80 cm |
| Brend | Sazio Neo |
| Model | Mistic |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828161369 |
Mistic, izbrisiva gel olovka, plava, 0.5mm, Coca cola
3.10 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 13.40 × 2.00 × 1.00 cm |
| Brend | Best Buy |
| Licenca | Coca Cola |
| Model | Mistic |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828063809 |
Mistic, izbrisiva gel olovka, plava, 0.5mm, Chupa Chups
3.10 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 40.00 × 0.06 × 40.00 cm |
| Brend | Best Buy |
| Licenca | Chupa Chups |
| Model | Mistic |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828276193 |