Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
Macy, hemijske olovke sa dekoracijom, Unicorn, miks
5.70 BAM| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 20.00 × 5.50 × 4.30 cm |
| Brend | Sazio Neo |
| Model | Macy |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828277626 |
Luz, hemijska olovka, meda, miks
3.10 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 19.60 × 2.40 × 2.30 cm |
| Brend | Sazio Neo |
| Model | Luz |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828167095 |
Lucy, šolja, poruka, miks
7.90 BAM| Težina | 0.28 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 48.00 × 2.21 × 57.00 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Lucy |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828247582 |
Lovely, igračka, konjić, make up, miks
12.60 BAM| Težina | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 27.00 × 21.90 × 5.80 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Lovely |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605039787377 |
Loot, koverta za novac, miks
1.21 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 10.20 × 21.70 × 0.50 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Loot |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605039719934 |
Lavine, čaša sa cjevčicom, plastična, metalik, 600 ml, miks
19.60 BAM| Težina | 0.27 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 54.50 × 65.00 × 0.62 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Lavine |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828042002 |
Lavine, čaša sa cjevčicom, plastična, jednorog, 400 ml, miks
11.70 BAM| Težina | 0.24 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 8.10 × 8.00 × 28.30 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Lavine |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828041906 |
Kolegij spiral 7, blokčić sa spiralom, Cities, 42 lista, A7
0.99 BAM| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 11.90 × 7.90 × 1.00 cm |
| Brend | Play |
| Model | Kolegij spiral 7 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Turska |
| Barkod | 8600828128676 |
Kolegij spiral 6, blokčić sa spiralom, Maps, 60 lista, A6
1.70 BAM| Težina | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 14.60 × 10.90 × 1.00 cm |
| Brend | Play |
| Model | Kolegij spiral 6 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Turska |
| Barkod | 8600828201997 |
Kolegij spiral 6, blokčić sa spiralom, Fuzzy pets, 60 lista, A6
1.70 BAM| Težina | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 14.50 × 11.00 × 1.50 cm |
| Brend | Play |
| Model | Kolegij spiral 6 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Turska |
| Barkod | 8600828202017 |
Kolegij spiral 6, blokčić sa spiralom, Cities, 60 lista, A6
1.70 BAM| Težina | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 14.70 × 11.30 × 1.00 cm |
| Brend | Play |
| Model | Kolegij spiral 6 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Turska |
| Barkod | 8600828128683 |
Incolla, blokčić za poruke, samolepljiv, neon, miks
4.40 BAM| Težina | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26.10 × 17.10 × 1.00 cm |
| Brend | Sazio Neo |
| Model | Incolla |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Turska |
| Barkod | 8600828186898 |