Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
Incolla, blokčić za poruke, samolepljiv, miks
7.30 BAM| Težina | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35.10 × 22.60 × 1.00 cm |
| Brend | Sazio Neo |
| Model | Incolla |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Turska |
| Barkod | 8600828186874 |
Iki double, blokčić, Teddy Bears, 7 x 11 cm
1.10 BAM| Težina | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 11.50 × 7.30 × 1.00 cm |
| Brend | Play |
| Model | Iki double |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Turska |
| Barkod | 8600828230737 |
Iki double, blokčić, Candygame, 7 x 11 cm
1.10 BAM| Težina | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 11.70 × 7.50 × 1.00 cm |
| Brend | Play |
| Model | Iki double |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Turska |
| Barkod | 8600828230720 |
Hone, tehnička olovka, 0.5mm, Cats
2.00 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 16.70 × 2.10 × 1.80 cm |
| Brend | Sazio Neo |
| Model | Hone |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828161444 |
Grand, grafitna olovka sa svjetlucavom kuglom, HB
2.09 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 17.60 × 1.70 × 0.50 cm |
| Brend | Sazio Neo |
| Model | Grand |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828208569 |
Grand, grafitna olovka sa privjeskom, pastel, HB
2.30 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 16.90 × 2.70 × 1.00 cm |
| Brend | Sazio Neo |
| Model | Grand |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828208538 |
Goommy plush, pernica, miks
11.40 BAM| Težina | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26.30 × 11.50 × 7.80 cm |
| Brend | Sazio Neo |
| Model | Goommy plush |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828220080 |
Goommy 50, pernica, miks
11.40 BAM| Težina | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 63.50 × 23.76 × 0.63 cm |
| Brend | Sazio Neo |
| Model | Goommy 50 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828113832 |
Goommy 40, pernica, miks
11.40 BAM| Težina | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 56.00 × 23.76 × 0.67 cm |
| Brend | Sazio Neo |
| Model | Goommy 40 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828113825 |
Glow dark, svjjetleće cjevčice, miks
3.90 BAM| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 28.20 × 6.70 × 1.00 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Glow dark |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828149862 |
Glow dark, svjetleći štapić, čupavac, miks
3.90 BAM| Težina | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 27.00 × 9.60 × 2.80 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Glow dark |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828149855 |
Glow dark, svjetleći štapić, 100mm, miks
3.21 BAM| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 16.80 × 6.60 × 1.80 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Glow dark |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828149831 |