Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
Prodavnica
Prikaz 2293–2304 od 4201 rezultataSorted by popularity
Mistral 60, kišobran,tačkice, dugi, 4 miks
19.80 BAM
| Težina | 0.51 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 85.20 × 14.70 × 8.00 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Mistral 60 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828184474 |
Mistral 50, kišobran, pastel, dugi, 6 miks
19.80 BAM
| Težina | 0.54 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 84.60 × 12.10 × 5.80 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Mistral 50 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828184467 |
Mistral 40, kišobran, jednobojni, cirkoni, dugi, 4 miks
19.80 BAM
| Težina | 0.38 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 88.00 × 11.10 × 5.30 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Mistral 40 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828184450 |
Mistral 20, kišobran, latica, dugi, 5 miks
| Težina | 0.33 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 83.80 × 12.50 × 5.30 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Mistral 20 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605039736757 |
0
dana
00
sati
00
minuta
00
sekundi
Mistral 10, kišobran, cvijet, dugi, 6 miks
11.20 BAM
| Težina | 0.38 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 80.00 × 13.40 × 7.00 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Mistral 10 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605039736733 |