Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
Flowy baby, flašica za vodu, plastična, 350ml, miks, Limo, dječaci
7.20 BAM| Težina | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 10.20 × 9.40 × 17.50 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Flowy baby |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828165237 |
Flowy baby, flašica za vodu, plastična, 350ml, miks, dječak
Original price was: 7.20 BAM.6.40 BAMCurrent price is: 6.40 BAM.| Težina | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 9.50 × 8.30 × 17.50 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Flowy baby |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828278395 |
0
dana
00
sati
00
minuta
00
sekundi
Fantasy princess, modni dodaci, miks
7.80 BAM| Težina | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 5.90 × 24.90 × 25.50 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Fantasy princess |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828231253 |
Dream magic cube, magična kocka, miks
6.80 BAM| Težina | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 6.20 × 12.20 × 5.00 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Dream magic cube |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828134011 |
Die cast, igračka, vozila, vojska, 1:64, miks
3.40 BAM| Težina | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 4.80 × 11.90 × 5.00 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Die cast |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828236586 |
Die cast, igračka, vozila, vatrogasci, 1:64, miks
3.40 BAM| Težina | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 4.90 × 12.00 × 5.00 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Die cast |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828236579 |
Die cast, igračka, vozila, policija, 1:64, miks
3.40 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 4.80 × 12.00 × 6.30 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Die cast |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828236555 |
Die cast, igračka, automobil, trkački, 1:43, miks
5.60 BAM| Težina | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 107.60 × 31.60 × 0.19 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Die cast |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828236524 |
Die cast, igračka, automobil, policijski 1:43, miks
5.80 BAM| Težina | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 5.90 × 14.30 × 6.50 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Die cast |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828236517 |
Die cast, igračka, automobil, 1:43, miks
5.60 BAM| Težina | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 111.20 × 32.10 × 0.19 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Die cast |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828236531 |
Dably, rezač sa gumicom, voće, miks
2.70 BAM| Težina | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 57.00 × 34.56 × 0.12 cm |
| Brend | Sazio Neo |
| Model | Dably |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Tajvan |
| Barkod | 8600828061553 |
Colorito, hemijska olovka, višebojka, Puppies
3.00 BAM| Težina | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 40.00 × 0.07 × 40.00 cm |
| Brend | Sazio Neo |
| Model | Colorito |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828266484 |