Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
KR40, privjezak, traka, jednorog, meda, miks
7.39 BAM| Težina | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 11.00 × 5.80 × 4.00 cm |
| Brend | Takk |
| Model | KR40 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828148834 |
KR40, privjezak, resice, miks
7.39 BAM| Težina | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 18.00 × 6.40 × 2.30 cm |
| Brend | Takk |
| Model | KR40 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828148827 |
KR40, privjezak, pertle, miks
7.39 BAM| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 21.80 × 3.10 × 2.30 cm |
| Brend | Takk |
| Model | KR40 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828148803 |
KR40, privjezak, lanci, metalik, miks
7.39 BAM| Težina | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 14.60 × 3.10 × 1.50 cm |
| Brend | Takk |
| Model | KR40 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828148841 |
KR40, privjesak, traka, srce, miks
7.39 BAM| Težina | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35.00 × 0.10 × 30.00 cm |
| Brend | Festa |
| Model | KR40 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605039757561 |
KR40, privjesak, pleteni oblici, miks
7.39 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 18.90 × 3.30 × 1.00 cm |
| Brend | Takk |
| Model | KR40 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828148797 |
KR40, privjesak, novčanik, miks
7.39 BAM| Težina | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 34.00 × 26.00 × 0.10 cm |
| Brend | Festa |
| Model | KR40 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828066978 |
KR40, privjesak, novčanik, hologram, miks
7.39 BAM| Težina | 0.00 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 0.00 × 0.00 × 0.00 cm |
| Brend | Festa |
| Model | KR40 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828066985 |
KR30, privjezak, poruke, ključ, miks
5.70 BAM| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 4.40 × 9.70 × 1.50 cm |
| Brend | Takk |
| Model | KR30 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828148735 |
KR30, privjezak, marama, kuglice, miks
5.70 BAM| Težina | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 36.70 × 7.80 × 3.30 cm |
| Brend | Takk |
| Model | KR30 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828148742 |
KR30, privjesak, zeka, miks
5.70 BAM| Težina | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 50.00 × 40.50 × 0.21 cm |
| Brend | Festa |
| Model | KR30 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828066930 |
KR30, privjesak, sjajna pufna, miks
5.70 BAM| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 30.00 × 0.09 × 36.00 cm |
| Brend | Festa |
| Model | KR30 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605039757363 |