Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
- Ne možete dodati "Crafty styro, stiropor, polulopta, 70mm, 6K" u vašu korpu jer proizvoda trenutno nemamo na zalihi.
Glow dark, svjetleće pertle, mix
3.90 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 13.80 × 8.10 × 1.00 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Glow dark |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828149978 |
Glow dark, svjetleće naočare, okrugle, miks
3.21 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 27.40 × 6.60 × 1.50 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Glow dark |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828149947 |
Glow dark, svjetleća sveća, miks
3.21 BAM| Težina | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 24.60 × 6.60 × 1.80 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Glow dark |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828149893 |
Glow dark, svjetleća narukvica, oblici, miks
3.90 BAM| Težina | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26.80 × 9.00 × 2.30 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Glow dark |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828149770 |
Glow dark, svjetleća narukvica, 5mm, miks
3.21 BAM| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 57.80 × 39.00 × 0.06 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Glow dark |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828149817 |
Glow dark, svjetleća minđuša, miks
3.21 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 25.00 × 6.60 × 1.00 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Glow dark |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828149909 |
Glow dark, svjetleća kašičica, miks
3.90 BAM| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 27.40 × 6.50 × 1.80 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Glow dark |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828149787 |
Fun horse, figura, poni, miks
4.31 BAM| Težina | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 82.40 × 35.80 × 0.39 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Fun horse |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828237460 |
Flowy baby, flašica za vodu, plastična, 350ml, miks Limo, djevojčice
7.20 BAM| Težina | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 10.10 × 8.70 × 17.50 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Flowy baby |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828165244 |
Flowy baby, flašica za vodu, plastična, 350ml, miks, Limo, dječaci
7.20 BAM| Težina | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 10.20 × 9.40 × 17.50 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Flowy baby |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828165237 |
Fantasy princess, set sa krunom, veliki, miks
26.50 BAM| Težina | 0.38 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 9.20 × 38.50 × 28.00 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Fantasy princess |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828231284 |
Fancy 670, pernica, miks
9.70 BAM| Težina | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 34.00 × 0.65 × 29.00 cm |
| Brend | Sazio Neo |
| Model | Fancy 670 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828050748 |