Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
Kingso toys, društvena igra, leteći pomfrit
9.10 BAM| Težina | 0.24 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 5.90 × 16.80 × 24.00 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Kingso toys |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828195319 |
JHXT, igračka, novoodišnji voz sa prugom oko jelke
5.10 BAM| Težina | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 5.40 × 25.40 × 17.00 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | JHXT |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828236142 |
Happy horse, roze konj , 15x13cm
10.30 BAM| Težina | 0.20 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 108.90 × 33.80 × 1.08 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Happy horse |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828233950 |
Grander, igračka, stolica za hranjenje, 37 dijela
36.50 BAM| Težina | 0.80 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 8.80 × 44.30 × 34.00 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Grander |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828091703 |
Glow, igračka, svetleći stikeri
3.40 BAM| Težina | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 78.90 × 36.10 × 0.12 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Glow |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828233547 |
Funny house, lutka, set, vila, 1679402
5.60 BAM| Težina | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 73.40 × 44.40 × 0.69 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Funny house |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828133557 |
Funny house, igračka, kuća za lutke, 463
18.40 BAM| Težina | 0.43 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 8.90 × 35.80 × 22.30 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Funny house |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828092939 |
Force, igračka, dinosaurus sa mekim metkovima, 2 u 1, 097
21.50 BAM| Težina | 0.46 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 8.30 × 37.30 × 31.80 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Force |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828094179 |
Fashion set, set za pravljenje narukvica, Friendship
28.50 BAM| Težina | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 40.00 × 4.00 × 40.00 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Fashion set |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828281722 |
Fashion set, set za pravljenje nakita, Rubber Band Beads
Original price was: 19.60 BAM.17.20 BAMCurrent price is: 17.20 BAM.| Težina | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 40.00 × 4.00 × 40.00 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Fashion set |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828281739 |
0
dana
00
sati
00
minuta
00
sekundi
Fashion make up, šminka za djevojčice, set 20 u 1
15.80 BAM| Težina | 0.28 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 2.50 × 16.40 × 22.30 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Fashion make up |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828231406 |
Fashion make up, šminka za djevojčice, set 2 u 1
25.00 BAM| Težina | 0.32 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 3.70 × 23.90 × 17.50 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Fashion make up |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828231413 |