Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
Be Organized, kutije za odlaganje, 4 pregrade, 11.3×18.2cm
16.60 BAM| Težina | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 19.50 × 6.50 × 26.00 cm |
| Brend | Biro Time |
| Model | Be Organized |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828252852 |
Be Organized, kutija za odlaganje, 6 pregrada, 18x18x11.6cm
19.00 BAM| Težina | 0.47 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 20.00 × 6.33 × 39.00 cm |
| Brend | Biro Time |
| Model | Be Organized |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828252838 |
Aventurine, gumirana heftalica, Mojito
7.00 BAM| Težina | 0.10 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 4.30 × 12.70 × 5.50 cm |
| Brend | Biro Time |
| Model | Aventurine |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828283863 |
Aventurine, gumirana heftalica, Bloom
7.00 BAM| Težina | 0.10 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 4.00 × 12.60 × 6.00 cm |
| Brend | Biro Time |
| Model | Aventurine |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828283856 |
Apex 30, fascikla sa trakom, A4, 30mm, roze, Unique
5.41 BAM| Težina | 0.30 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 31.90 × 23.40 × 4.50 cm |
| Brend | Biro Time |
| Model | Apex 30 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Srbija |
| Barkod | 8600828066480 |
Angelite, spajalica, 28mm, 100K, Mojito
2.80 BAM| Težina | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 2.60 × 7.60 × 12.30 cm |
| Brend | Biro Time |
| Model | Angelite |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828283580 |
Angelite, spajalica, 28mm, 100K, Bloom
2.80 BAM| Težina | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 2.50 × 7.60 × 12.30 cm |
| Brend | Biro Time |
| Model | Angelite |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828283573 |
Star Shake, šljokice, puder-konfete, miks, 116g
4.80 BAM| Težina | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 6.60 × 6.50 × 6.50 cm |
| Brend | Junior |
| Model | Star Shake |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605028880874 |
K-Block, kraft blok vellum, tačkasta, miks, 42K
6.10 BAM| Težina | 0.19 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 21.10 × 14.90 × 1.30 cm |
| Brend | Junior |
| Model | K-Block |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828248893 |
K-Block, kraft blok vellum, klasik, miks, 42K
6.10 BAM| Težina | 0.19 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 32.80 × 24.00 × 0.44 cm |
| Brend | Junior |
| Model | K-Block |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828248718 |
K-Block, kraft blok patern, tamna šara, miks, 16K
5.41 BAM| Težina | 0.17 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 21.00 × 15.00 × 1.00 cm |
| Brend | Junior |
| Model | K-Block |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828248695 |
K-Block, kraft blok patern, svijetla šara, miks, 16K
5.41 BAM| Težina | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 21.20 × 15.10 × 1.00 cm |
| Brend | Junior |
| Model | K-Block |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828248688 |