Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
Whisper, uskršnja dekoracija, ovca, bijela, 17cm
8.65 BAM| Težina | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 51.00 × 37.00 × 0.77 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Whisper |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828059789 |
TestLine, vežbanka pp korice, A4, karo, 16 lista
2.00 BAM| Težina | 0.10 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 29.80 × 21.10 × 1.00 cm |
| Brend | Play |
| Model | TestLine |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Turska |
| Barkod | 8600828115591 |
TestLine, vežbanka pp korice, A4, dikto, 16 lista
2.00 BAM| Težina | 0.10 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 29.80 × 21.10 × 0.80 cm |
| Brend | Play |
| Model | TestLine |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Turska |
| Barkod | 8600828115614 |
Sticky Fun, stikeri, putovanje
2.40 BAM| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 27.00 × 0.11 × 18.00 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Sticky Fun |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828295620 |
Sticky Fun, stikeri, djevojke
2.90 BAM| Težina | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33.00 × 0.16 × 19.00 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Sticky Fun |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828295637 |
Rogers, uskršnja dekoracija, pile, plava, 24cm
5.25 BAM| Težina | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 57.00 × 29.50 × 0.77 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Rogers |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828059352 |
Rogers, uskršnja dekoracija, patuljak, roze, 34cm
9.95 BAM| Težina | 0.10 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 60.50 × 32.50 × 1.08 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Rogers |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828059345 |
Piter, uskršnja dekoracija, zeka koji leži, 38x16cm
46.50 BAM| Težina | 0.43 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 68.00 × 43.00 × 6.13 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Piter |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828057068 |
Piter, uskršnja dekoracija , zeka koji leži, 35x16cm
46.50 BAM| Težina | 0.31 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 57.50 × 38.70 × 4.50 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Piter |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828057051 |
Pico, slikovnica, ja i moja mama
3.00 BAM| Težina | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 14.50 × 14.70 × 0.50 cm |
| Brend | Agato |
| Model | Pico |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Indija |
| Barkod | 860082806525 |
Lyon, kofer, ručni, ABS, žuta-plava, 20 inch
63.50 BAM| Težina | 2.56 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 56.40 × 38.30 × 23.50 cm |
| Brend | Empire |
| Model | Lyon |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828269577 |
LP-Box, laptop torba, 15 inch, siva, B122
34.00 BAM| Težina | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 31.70 × 38.80 × 6.50 cm |
| Brend | Empire |
| Model | LP-Box |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605028891849 |