Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
Inverno, torba za laptop, 15,6 inch, crna
32.00 BAM| Težina | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 36.60 × 43.40 × 7.00 cm |
| Brend | Empire |
| Model | Inverno |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828054296 |
Infinity, torba za laptop, 15,6 inch, crna tropik
21.50 BAM| Težina | 0.27 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 32.40 × 42.10 × 5.30 cm |
| Brend | Empire |
| Model | Infinity |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828126108 |
Havana Lux, futrola za laptop, 13,3 inch, roze
18.90 BAM| Težina | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26.90 × 36.10 × 3.50 cm |
| Brend | Empire |
| Model | Havana Lux |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828182166 |
Eggy, uskršnja dekoracija, drvena, cvijet, 20cm
12.40 BAM| Težina | 0.18 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 45.00 × 45.00 × 0.80 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Eggy |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828055958 |
Easty fancy, dekorativna jaja, crno-zlatna, 6cm, miks
0.75 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 53.20 × 37.90 × 0.17 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Easty fancy |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605039756595 |
Donald, uskršnja dekoracija, zec, LED, 62cm
17.95 BAM| Težina | 0.38 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 46.70 × 41.00 × 2.16 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Donald |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828057266 |
Donald, uskršnja dekoracija, patuljak, LED, 41cm
28.50 BAM| Težina | 0.31 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 59.50 × 29.70 × 2.73 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Donald |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828057273 |
Dizzy, uskršnja dekoracija, girlanda, 105cm
15.40 BAM| Težina | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 57.00 × 47.30 × 0.58 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Dizzy |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828057105 |
Dizzy, uskršnja dekoracija, drvo, 22cm
23.51 BAM| Težina | 0.23 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 55.00 × 35.00 × 2.04 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Dizzy |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828059246 |
Dicti, rečnik stranih reči A6, 3 kolone, 32 lista
0.66 BAM| Težina | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 14.70 × 10.60 × 1.00 cm |
| Brend | Sazio Neo |
| Model | Dicti |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Srbija |
| Barkod | 8600828116918 |
Dicti, rečnik stranih reči A6, 2 kolone, 32 lista
0.66 BAM| Težina | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 15.10 × 10.70 × 1.30 cm |
| Brend | Sazio Neo |
| Model | Dicti |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Srbija |
| Barkod | 8600828116895 |
Chompy, keramička figura, zec sa jajetom, 8.5cm
10.20 BAM| Težina | 0.28 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 56.10 × 25.00 × 0.82 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Chompy |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828060556 |