Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
“Evia lady, šnale za kosu, plastična, metalik, 2K” je dodano u vašu korpu. Vidi korpu
Prodavnica
Prikaz 2605–2616 od 4084 rezultataSorted by popularity
Jolly Sticker, termo preslikači, A5, 2K
2.20 BAM
| Težina | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 21.40 × 15.00 × 0.50 cm |
| Brend | Junior |
| Model | Jolly Sticker |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828248725 |
Jolly Color, papir u boji, teget, A4, 180g 10K
2.70 BAM
| Težina | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 29.70 × 21.00 × 0.40 cm |
| Brend | Junior |
| Model | Jolly Color |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828039231 |
Graffiti diamonds, blind ram sa bockalicama, rakun, bijela, 17,5×17,5cm
5.60 BAM
| Težina | 0.17 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 40.00 × 0.57 × 40.50 cm |
| Brend | Junior |
| Model | Graffiti diamonds |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828202383 |
Graffiti diamonds, blind ram sa bockalicama, poni, bijela, 17,5×17,5cm
5.60 BAM
| Težina | 0.17 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 40.50 × 0.56 × 40.50 cm |
| Brend | Junior |
| Model | Graffiti diamonds |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828202406 |
Foamy Printed, eva pjena štampana, cvjetići, A4, 10K
5.30 BAM
| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 30.10 × 21.30 × 0.50 cm |
| Brend | Junior |
| Model | Foamy Printed |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828041067 |
Foamy Metallic, eva pjena metalik, ljubičasta, A4, 10K
8.60 BAM
| Težina | 0.18 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 29.50 × 21.00 × 2.40 cm |
| Brend | Junior |
| Model | Foamy Metalic |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605028856732 |
Crafty woody, kraft štapići, drvo, 80mm, 50K
4.31 BAM
| Težina | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 45.40 × 33.10 × 0.12 cm |
| Brend | Junior |
| Model | Crafty woody |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828261014 |
Crafty styro, žirafa stiropor, 170mm
2.30 BAM
| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 58.30 × 41.40 × 0.36 cm |
| Brend | Junior |
| Model | Crafty styro |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828261687 |
Crafty styro, valjak stiropor, 110mm, 4K
1.90 BAM
| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 60.80 × 42.90 × 0.35 cm |
| Brend | Junior |
| Model | Crafty styro |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828261755 |
Crafty styro, stiropor, valjak, 50mm, 8K
1.40 BAM
| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 16.30 × 15.10 × 3.80 cm |
| Brend | Junior |
| Model | Crafty styro |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828261748 |
Crafty styro, stiropor, dinosaurus, 180mm
2.80 BAM
| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 25.60 × 15.10 × 6.00 cm |
| Brend | Junior |
| Model | Crafty styro |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828261700 |
Crafty styro, poni stiropor, set za bojenje
2.40 BAM
| Težina | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 20.70 × 18.10 × 8.00 cm |
| Brend | Junior |
| Model | Crafty styro |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828261809 |