Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
TickTale, budilnik, 12cm, crna
Original price was: 27.50 BAM.23.90 BAMCurrent price is: 23.90 BAM.| Težina | 0.22 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 7.00 × 10.80 × 12.50 cm |
| Brend | Takk |
| Model | TickTale |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828309440 |
0
dana
00
sati
00
minuta
00
sekundi
TickTale, budilnik, 10cm, siva
27.50 BAM| Težina | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 62.70 × 47.20 × 0.51 cm |
| Brend | Takk |
| Model | TickTale |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828309655 |
TickTale, budilnik, 10cm, roze
27.50 BAM| Težina | 0.24 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 8.90 × 11.30 × 11.00 cm |
| Brend | Takk |
| Model | TickTale |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828309624 |
Riya girl, set narukvica i prsten, leptir
6.51 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 8.40 × 4.30 × 1.80 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Riya girl |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828226631 |
Lara girl, lančići, šapica, 3K
6.51 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 11.10 × 8.20 × 1.00 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Lara girl |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828226853 |
Lara girl, lančići, srce sa dugom, 2K
4.90 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 11.10 × 8.30 × 1.00 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Lara girl |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828226815 |
Lara girl, lančići, prijatelj, 3K
6.51 BAM| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 11.00 × 8.30 × 1.50 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Lara girl |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828226846 |
Lara girl, lančići, perla i zvijezda, 2K
4.90 BAM| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 11.00 × 8.30 × 1.50 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Lara girl |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828226822 |
Lara girl, lančići, medvjed, 2K
4.90 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 11.10 × 8.30 × 1.30 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Lara girl |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828226808 |
Lara girl, lančići, krofna, 3K
6.51 BAM| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 11.00 × 8.20 × 1.80 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Lara girl |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828226839 |