Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
Nika girl, set lančić i narukvica, zvjezdica
3.30 BAM| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 23.90 × 7.90 × 1.30 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Nika girl |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828226860 |
Nika girl, set lančić i narukvica, jednorog, roze
4.90 BAM| Težina | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 23.90 × 7.80 × 2.00 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Nika girl |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828226877 |
Elif girl, narukvica, flamingo
6.51 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 9.10 × 4.80 × 1.30 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Elif girl |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828226624 |
Lara girl, lančić, srce
3.30 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 11.10 × 8.20 × 1.00 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Lara girl |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828226754 |
Lara girl, lančić, slova, pastel
4.90 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 11.00 × 8.30 × 1.00 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Lara girl |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828226730 |
Lara girl, lančić, slatkiši
6.51 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 11.20 × 8.20 × 1.00 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Lara girl |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828226761 |
Lara girl, lančić, jednorog sa zvjezdicama
3.30 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 11.00 × 8.00 × 1.00 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Lara girl |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828226792 |
Lara girl, lančić, jednorog sa srcem
4.90 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 11.00 × 8.20 × 1.00 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Lara girl |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828226778 |
Lara girl, lančić, ananas
3.30 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 11.00 × 8.20 × 1.30 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Lara girl |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828226747 |
Evia lady, šnala za kosu, plastična, srebrna
4.90 BAM| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 9.40 × 6.80 × 3.30 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Evia lady |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828230133 |
Evia lady, šnala za kosu, plastična, roze-plava
2.50 BAM| Težina | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 11.50 × 9.10 × 4.00 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Evia lady |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828230119 |
Evia lady, šnala za kosu, plastična, roze
1.70 BAM| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 11.20 × 11.00 × 4.30 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Evia lady |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828230140 |