Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
“Lara lady, lančić, zlatna” je dodano u vašu korpu. Vidi korpu
Prodavnica
Prikaz 2629–2640 od 3964 rezultataSorted by popularity
Ivy lady, gumica za kosu, crna
3.30 BAM
Mood 100, keramička šolja, kost
20.50 BAM
Monroe lady, set minđuša, okrugla, 4 para
2.50 BAM
| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 8.60 × 5.30 × 2.30 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Monroe lady |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828225580 |
Monroe lady, set minđuša, kristali, 6 pari
4.90 BAM
| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 6.10 × 7.80 × 2.30 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Monroe lady |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828225603 |
Monroe lady, set minđuša, 3 para
3.30 BAM
| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 5.20 × 7.20 × 1.30 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Monroe lady |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828225573 |
Sindy lady, par minđuša, trokut
2.50 BAM
| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 6.20 × 5.20 × 1.30 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Sindy lady |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828225504 |