Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
Prodavnica
Prikaz 2689–2700 od 4188 rezultataSorted by popularity
Crafty shapes, kraft oblici, samoljepljivi oblici, eva pjena, fudbal, 3D
2.30 BAM
| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 22.80 × 12.60 × 0.80 cm |
| Brend | Junior |
| Model | Crafty shapes |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828260963 |
Crafty shapes, kraft oblici, samoljepljivi, eva pjena, duga
2.30 BAM
| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 21.70 × 12.70 × 0.80 cm |
| Brend | Junior |
| Model | Crafty shapes |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828260925 |
Crafty shapes, kraft oblici, samoljepljivi, eva pjena, jednorog
2.30 BAM
| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 22.60 × 12.70 × 0.80 cm |
| Brend | Junior |
| Model | Crafty shapes |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828260932 |
Crafty shapes, kraft oblici, srca, tekstil, 20K
1.40 BAM
| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 11.40 × 10.40 × 1.30 cm |
| Brend | Junior |
| Model | Crafty shapes |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828260895 |
Crafty ruby, kraft konfete, okrugle i ovalne, miks, 15g
2.30 BAM
| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35.10 × 30.30 × 0.11 cm |
| Brend | Junior |
| Model | Crafty ruby |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828260857 |
Crafty ropy, kraft elastična traka, crna, 18cm x 1m
1.90 BAM
| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 14.00 × 5.70 × 1.80 cm |
| Brend | Junior |
| Model | Crafty ropy |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828254603 |
Crafty pom, kraft pom pom, neon, miks, 25mm, 24K
2.00 BAM
| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 39.20 × 35.10 × 0.14 cm |
| Brend | Junior |
| Model | Crafty pom |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828262035 |
Crafty pom, kraft pom pom, miks, 30mm, 18K
4.31 BAM
| Težina | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 16.30 × 14.20 × 4.30 cm |
| Brend | Junior |
| Model | Crafty pom |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828262011 |
Crafty pearly, kraft perlice, zvjezdice, miks, 14g
1.90 BAM
| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 11.00 × 10.20 × 1.50 cm |
| Brend | Junior |
| Model | Crafty pearly |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828261915 |
Crafty pearly, kraft perlice, slova, miks, 14g
1.90 BAM
| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 12.10 × 10.20 × 1.80 cm |
| Brend | Junior |
| Model | Crafty pearly |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828261922 |
Crafty pearly, kraft perlice, kocke, miks, 10mm, 30K
2.30 BAM
| Težina | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 12.70 × 10.20 × 1.80 cm |
| Brend | Junior |
| Model | Crafty pearly |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828260864 |
Crafty pearly, kraft perlice, cirkoni, roze, 14g
2.20 BAM
| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 12.10 × 10.20 × 1.50 cm |
| Brend | Junior |
| Model | Crafty pearly |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828261892 |