Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
Ivy girl, gumice za kosu, zvjezdice, miks, 6K
3.30 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 11.80 × 8.20 × 4.50 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Ivy girl |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828228291 |
Ivy girl, gumice za kosu, spirala, roze, 6K
2.50 BAM| Težina | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 12.70 × 9.50 × 5.30 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Ivy girl |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828228307 |
Ivy girl, gumice za kosu, spirala, 2K
2.50 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 17.90 × 12.30 × 4.00 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Ivy girl |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828228369 |
Ivy girl, gumice za kosu, pufna, 2K
2.50 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 11.40 × 8.50 × 4.50 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Ivy girl |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828228352 |
Ivy girl, gumice za kosu, neon, miks, 12K
1.70 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 9.80 × 8.30 × 3.30 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Ivy girl |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828228321 |
Ivy girl, set gumica za kosu, miks, 6K
2.50 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 12.30 × 9.30 × 5.80 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Ivy girl |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828228284 |
Ivy girl, gumice za kosu, miks, 12K
2.50 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 10.90 × 9.80 × 5.00 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Ivy girl |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828228314 |
Ivy girl, gumice za kosu, maca, 3K
2.50 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 14.00 × 10.80 × 4.80 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Ivy girl |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828228659 |
Ivy girl, gumice za kosu, jednorog, miks, 6K
4.90 BAM| Težina | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 15.50 × 6.70 × 2.30 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Ivy girl |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828228345 |
Ivy girl, gumice za kosu, sa pufnama
2.50 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 9.90 × 12.00 × 4.00 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Ivy girl |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828228635 |
Huge, šolja, keramička, Super dad
11.81 BAM| Težina | 0.71 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 12.10 × 14.90 × 13.50 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Huge |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828289902 |
Hannah girl, set minđuša, školjka, 4 para
4.90 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 11.00 × 4.70 × 1.30 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Hannah girl |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828226594 |