Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
Sindy girl, par minđuša, jednorog sa kuglom
3.30 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 7.40 × 5.30 × 2.00 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Sinndy girl |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828226570 |
Sindy girl, par minđuša, jednorog
2.50 BAM| Težina | 0.00 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 7.10 × 5.30 × 1.00 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Sindy girl |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828226556 |
Sindy girl, par minđuša, flamingo
3.30 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 7.10 × 5.20 × 1.50 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Sindy girl |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828226563 |
Glory, poklon set, ručni sat, ogrlica i set narukvica, srebrna
56.50 BAM| Težina | 0.32 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 11.80 × 15.50 × 7.50 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Glory |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828312280 |
Glory, poklon set, ručni sat, ogrlica i set narukvica, srebna i zlatna
56.50 BAM| Težina | 0.32 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 11.90 × 15.40 × 7.30 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Glory |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828312310 |
Glory, poklon set, ručni sat, minđuše i set narukvica, srebrna
58.00 BAM| Težina | 0.36 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 12.00 × 15.40 × 7.30 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Glory |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828312136 |
Glory, poklon set, ručni sat i set narukvica, roze zlatna
57.51 BAM| Težina | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 11.90 × 15.20 × 7.30 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Glory |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828312228 |
Foody, kutija za užinu, plastična, 550ml, Football legends
4.00 BAM| Težina | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 63.00 × 35.40 × 0.56 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Foody |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828208255 |
Foody, kutija za užinu, plastična, 550ml, T-rex 1m
Original price was: 4.00 BAM.3.50 BAMCurrent price is: 3.50 BAM.| Težina | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 62.50 × 35.30 × 0.56 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Foody |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828208248 |
0
dana
00
sati
00
minuta
00
sekundi
Foody Class, kutija za užinu, plastična, 550ml, Let’s play
4.00 BAM| Težina | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 17.60 × 13.70 × 6.80 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Foody |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828165305 |
Foody Class, kutija za užinu, plastična, Chupa Chups, 765ml
5.90 BAM| Težina | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 57.60 × 38.70 × 0.86 cm |
| Brend | Best Buy |
| Licenca | Chupa Chups |
| Model | Foody Class |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828278593 |
Foody Class, kutija za užinu, plastična, 550ml, Chic girl
4.00 BAM| Težina | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 13.40 × 17.60 × 6.80 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Foody |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828165312 |