Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
Pop trend, ranac, Mickey Mouse, Current mood
55.50 BAM| Brend | Best Buy |
|---|---|
| Licenca | Mickey Mouse |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828161192 |
| Dimenzije | 35 x 28 x 20 cm |
| Materijal | Poliester |
| Zapremina | 19 L |
Pop trend, ranac, Minnie Mouse, Simply
55.50 BAM| Brend | Best Buy |
|---|---|
| Licenca | Minnie Mouse |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828161185 |
| Dimenzije | 35 x 28 x 20 cm |
| Materijal | Poliester |
| Zapremina | 19 L |
Pop trend, ranac, Black
49.00 BAM| Brend | Play |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828130891 |
| Dimenzije | 35 x 28 x 20 cm |
| Materijal | Poliester |
| Zapremina | 19 L |
Hazel UX, torba, zelena
29.50 BAM| Brend | DIVA |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828196750 |
| Boja | Zelena |
| Dimenzije | 20x11x18 cm |
| Materijal | PVC |
Pop fashion, ranac, Love plush
58.00 BAM| Brend | Play |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828109088 |
| Pol | Ženski |
Pop fashion, ranac, Dream big
45.00 BAM| Brend | Play |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828109064 |
| Pol | Ženski |
Pop trend, ranac, Glitter unicorn
58.00 BAM| Brend | Play |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Aktuelni dizajn | Unicorn |
| Barkod | 8600828109040 |
| Pol | Ženski |
Pop trend, ranac, Plush cat
49.00 BAM| Brend | Play |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828109033 |
| Pol | Ženski |
Pop trend, ranac, Purple star
49.00 BAM| Brend | Play |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Aktuelni dizajn | Zvezda |
| Barkod | 8600828109026 |
| Pol | Ženski |