Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
Prodavnica
Prikaz 469–480 od 600 rezultataSorted by popularity
Foamy Metallic, eva pjena metalik, ljubičasta, A4, 10K
8.60 BAM
| Težina | 0.18 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 29.50 × 21.00 × 2.40 cm |
| Brend | Junior |
| Model | Foamy Metalic |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605028856732 |
Crafty woody, kraft štapići, drvo, 80mm, 50K
4.31 BAM
| Težina | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 45.40 × 33.10 × 0.12 cm |
| Brend | Junior |
| Model | Crafty woody |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828261014 |
Crafty styro, žirafa stiropor, 170mm
2.30 BAM
| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 58.30 × 41.40 × 0.36 cm |
| Brend | Junior |
| Model | Crafty styro |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828261687 |
Crafty styro, valjak stiropor, 110mm, 4K
1.90 BAM
| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 60.80 × 42.90 × 0.35 cm |
| Brend | Junior |
| Model | Crafty styro |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828261755 |
Crafty styro, stiropor, valjak, 50mm, 8K
1.40 BAM
| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 16.30 × 15.10 × 3.80 cm |
| Brend | Junior |
| Model | Crafty styro |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828261748 |
Crafty styro, stiropor, dinosaurus, 180mm
2.80 BAM
| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 25.60 × 15.10 × 6.00 cm |
| Brend | Junior |
| Model | Crafty styro |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828261700 |
Crafty styro, poni stiropor, set za bojenje
2.40 BAM
| Težina | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 20.70 × 18.10 × 8.00 cm |
| Brend | Junior |
| Model | Crafty styro |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828261809 |
Crafty styro, stiropor, polulopta, 55mm, 8K
1.50 BAM
| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 61.60 × 41.50 × 0.42 cm |
| Brend | Junior |
| Model | Crafty styro |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828261731 |
Crafty styro, pas stiropor, 160mm
2.80 BAM
| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 22.90 × 17.00 × 10.30 cm |
| Brend | Junior |
| Model | Crafty styro |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828261670 |
Crafty styro, mačka stiropor, 140mm
2.20 BAM
| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 16.70 × 20.10 × 8.80 cm |
| Brend | Junior |
| Model | Crafty styro |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828261656 |
Crafty styro, kupola stiropor, 80mm, 5K
1.60 BAM
| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 14.70 × 15.20 × 4.80 cm |
| Brend | Junior |
| Model | Crafty styro |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828261793 |
Crafty styro, kuglice u boji, šarena, 180mm, 48K
2.09 BAM
| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 18.50 × 16.20 × 3.80 cm |
| Brend | Junior |
| Model | Crafty styro |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828261854 |