Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
Prodavnica
Prikaz 49–60 od 450 rezultataSorted by popularity
KR neon, privjesak, ime, Milica
4.20 BAM
| Brend | Festa |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Pol | Ženski |
| Varijacija | Narandžasta |
| Barkod | 8605039764217 |
Rosett 10, ukrasna traka, 15.9mm, 3m, ljubičasta
0.55 BAM
| Brend | Festa |
|---|---|
| Jedinica mjere | KOM |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828039293 |
| Boja | Ljubičasta |
| Dimenzije | 15,9mm x 3m |
| Materijal | Saten |
Witty 30, rajf, novogodišnja kapa
5.30 BAM
| Brend | Festa |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Aktuelni dizajn | Patuljak |
| Materijal | Sastav označen na pakovanju artikla |
| Barkod | 8600828008572 |
Festo, baloni pearl, pink, 50K
9.00 BAM
| Dimenzije | 12″ |
|---|---|
| Brend | Festa |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Boja | Roze |
| Varijacija | Biserna pink |
| Barkod | 8605028831760 |
KR neon, privjesak, ime, Stefan
4.20 BAM
KR neon, privjezak, ime, Tea
3.60 BAM
Blume, ukrasni papir, 58 x 58cm, lila
0.90 BAM
| Brend | Festa |
|---|---|
| Jedinica mjere | KOM |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828039484 |
| Boja | Ljubičasta |
| Dimenzije | 58x58cm |
Rosett 10, ukrasna traka, 15.9mm, 3m, plava
0.55 BAM
| Brend | Festa |
|---|---|
| Jedinica mjere | KOM |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828039354 |
| Boja | Plava |
| Dimenzije | 15,9mm x 3m |
| Materijal | Saten |
Festo, baloni classic, svijetlo roze, 50K
9.00 BAM
| Dimenzije | 12″ |
|---|---|
| Brend | Festa |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Boja | Roze |
| Varijacija | Svetlo roze |
| Barkod | 8605028833283 |