Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
“SmartJourney M, laptop ranac, 16 inch, crna” je dodano u vašu korpu. Vidi korpu
Putovanje i moda / Page 5
Prikaz 49–60 od 97 rezultataSorted by popularity
Mistral 50, kišobran, pastel, dugi, 6 miks
19.80 BAM
| Težina | 0.54 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 84.60 × 12.10 × 5.80 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Mistral 50 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828184467 |
Mistral 40, kišobran, jednobojni, cirkoni, dugi, 4 miks
19.80 BAM
| Težina | 0.38 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 88.00 × 11.10 × 5.30 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Mistral 40 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828184450 |
Havana Lux, futrola za laptop, 13,3 inch, pink
18.90 BAM
| Težina | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26.90 × 36.10 × 3.50 cm |
| Brend | Empire |
| Model | Havana Lux |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828182166 |