Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
“Rimini, kofer, ABS/PC, Joystick journey, 20 inch” je dodano u vašu korpu. Vidi korpu
Putovanje i moda / Tvrdi koferi
Prikaz svih 10 rezultataSorted by popularity
Rimini, kofer, ABS, neon plava, 16 inch
85.00 BAM
| Brend | Empire |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828199027 |
| Boja | Neon plava |
| Dimenzije | 45 x 30 x 21 cm |
| Materijal | ABS |
Rimini, kofer, ABS, crna, 16 inch
85.00 BAM
| Brend | Empire |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828199010 |
| Boja | Crna |
| Dimenzije | 45 x 30 x 21 cm |
| Materijal | ABS |
Rimini, kofer, ABS, neon pink, 16 inch
85.00 BAM
| Brend | Empire |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828198990 |
| Boja | Neon pink |
| Dimenzije | 45 x 30 x 21 cm |
| Materijal | ABS |
Casablanca, kofer, set 3 komada, PP, crvena
287.00 BAM
| Brend | Empire |
|---|---|
| Jedinica mjere | Set |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828196569 |
| Boja | Crvena |
| Dimenzije | Veliki: 47 x 29 x 74 cm Srednji: 40 x 24 x 65 cm, Najmanji: 36 x 21 x 54 cm |
| Materijal | PP |
Nant, kofer, set 4 komada, ABS, crna
294.00 BAM
| Brend | No brend |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828119629 |
| Boja | Crna |
| Dimenzije | Veliki: 74 x 48 x 27 cm Srednji: 63 x 42 x 26 cm Mali: 53 x 36 x 23 cm Najmanji: 51 x 33 x 20 cm |
| Materijal | ABS |
Rimini, kofer, ABS/PC, Joystick journey, 20 inch
| Brend | Empire |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
0
dana
00
sati
00
minuta
00
sekundi
Monaco, kofer, set 3 komada, ABS, plava
225.00 BAM
| Brend | Sazio |
|---|---|
| Jedinica mjere | Set |
| Porijeklo | Kina |
| Pol | Unisex |
| Boja | Plava |
| Varijacija | Plava |
| Barkod | 8605028884803 |
| Dimenzije | Veliki: 77 x 48 x 30 cm Srednji: 66 x 42 x 26 cm Mali: 56 x 36 x 20 cm |
Rimini, kofer, ABS, Pixel, 20 inch
85.00 BAM
| Brend | Empire |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828199034 |
| Dimenzije | 57 x 36 x 22cm |