Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
Škola / Školski pribor / Page 10
Prikaz 109–120 od 155 rezultataSorted by popularity
Baleiro, nijeme karte za 7. razred, Kontinenti
2.60 BAM
| Brend | Kengur |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Srbija |
| Barkod | 8600828052513 |
Baleiro, nijeme karte za 5. razred, Svijet
2.60 BAM
| Brend | Kengur |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Srbija |
| Barkod | 8600828052490 |
Rječnik, Nemački, JRJ
17.11 BAM
| Brend | No Statovac |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Barkod | 8600102659124 |
| Porijeklo | Označeno na pakovanju |
Rječnik, Francuski, JRJ
17.11 BAM
| Brend | No Statovac |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Barkod | 9788676091799 |
| Porijeklo | Označeno na pakovanju |
Cristal T, trougao, 45/20cm
2.40 BAM
| Brend | Sazio |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Barkod | 8605039706569 |
| Porijeklo | Srbija |
Yobo Shape, kreda za beton, dinosaurus, 8K
5.41 BAM
| Težina | 0.27 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 3.10 × 18.40 × 20.00 cm |
| Brend | Sazio Neo |
| Model | Yobo Shape |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828334770 |
White out T, korektor traka, 6m
2.09 BAM
| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 14.50 × 7.20 × 0.50 cm |
| Brend | Junior |
| Model | White Out T |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605028832248 |
Spiner X20, šestar sa olovkom, pvc, miks
1.30 BAM
| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 38.00 × 30.50 × 0.10 cm |
| Brend | Sazio Neo |
| Model | Spiner X20 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605039707634 |
Spiner X10, šestar sa minom, pvc, miks
1.30 BAM
| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 29.50 × 28.50 × 0.11 cm |
| Brend | Sazio Neo |
| Model | Spiner X10 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605039707627 |
180, šestar sa minom, metalni, miks
16.01 BAM