Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
Škola / Školski pribor / Page 11
Prikaz 121–132 od 155 rezultataSorted by popularity
Y-Shell, lenjir, flex, 30cm
3.00 BAM
Y-Shell, lenjir, flex, 20cm
1.10 BAM
Timetable, planer sa markerom, A4
5.41 BAM
Study SY150, šestar sa tehničkom, Maped
5.41 BAM
| Težina | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 14.10 × 6.00 × 2.30 cm |
| Brend | No Statovac |
| Model | Study SY150 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Francuska |
| Barkod | 3154141194306 |
Study Stop Lead, šestar, Maped
6.20 BAM
| Težina | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 13.90 × 6.00 × 2.30 cm |
| Brend | No Statovac |
| Model | Study Stop Lead |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Francuska |
| Barkod | 3154141951107 |
Stick Tix, lijepak u stiku, 25g
1.80 BAM
Kali, školski set, Kengur, 3K
8.90 BAM
Geometric, set lenjira, Maped
5.00 BAM
| Težina | 0.10 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 36.40 × 12.70 × 1.80 cm |
| Brend | No Statovac |
| Model | Geometric |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 3154142427670 |
Flex mini, set lenjira, Maped
3.70 BAM
| Težina | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 23.10 × 12.40 × 1.00 cm |
| Brend | No Statovac |
| Model | Flex mini |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Francuska |
| Barkod | 3154142440693 |
Escolar Sety 8, školski set, Stitch, Boy, 8K
17.60 BAM
| Težina | 0.42 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 27.80 × 33.30 × 2.80 cm |
| Brend | Best Buy |
| Licenca | Stitch |
| Model | Escolar Sety 8 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828287274 |