Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
Spiral candle, svjećica, srebrna, 16K sa držačima+ Happy birthday
2.90 BAM| Brend | Festa |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Spiral candle, svjećica, zlatna, 16K sa držačima+ Happy birthday
2.90 BAM| Brend | Festa |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Candela, svjećica, jednorog
Original price was: 3.70 BAM.3.30 BAMCurrent price is: 3.30 BAM.| Brend | Festa |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
0
dana
00
sati
00
minuta
00
sekundi
Premia, ukrasna kesa, Love, srca, M
1.80 BAM| Težina | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 23.00 × 18.20 × 2.50 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Premia |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828167354 |
Premia, ukrasna kesa, Celebrate, konfete i pruge, XL
3.10 BAM| Težina | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 42.00 × 31.20 × 1.80 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Premia |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828167330 |
Premia, ukrasna kesa, Celebrate, konfete i pruge, M
2.09 BAM| Težina | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 22.90 × 18.20 × 1.50 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Premia |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828167316 |
Artsy, ukrasna kesa, Everyday, craft, L
2.09 BAM| Težina | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 45.10 × 0.22 × 28.90 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Artsy |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828167798 |
Artsy, ukrasna kesa, Everyday, craft, M
1.60 BAM| Težina | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 42.60 × 0.26 × 21.10 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Artsy |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828167781 |
Premia, ukrasna kesa, Everyday, kid, XL
3.10 BAM| Težina | 0.10 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 42.00 × 31.20 × 1.80 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Premia |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828167774 |