Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
Premia, ukrasna kesa, Everyday, kid, L
2.20 BAM| Težina | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52.20 × 0.25 × 28.50 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Premia |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828167767 |
Premia, ukrasna kesa, Everyday, kid, M
1.80 BAM| Težina | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 23.00 × 18.20 × 1.50 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Premia |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828167750 |
Premia, ukrasna kesa, Everyday, XOXO, M
1.80 BAM| Težina | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 23.50 × 18.50 × 2.00 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Premia |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828167507 |
Premia, ukrasna kesa, Everyday, hologram, XL
4.70 BAM| Težina | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 42.10 × 31.20 × 1.80 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Premia |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605039717473 |
Premia, ukrasna kesa, Everyday, hologram, B
2.60 BAM| Težina | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 36.50 × 21.50 × 0.22 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Premia |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828030337 |
Pergo L, čestitka, Wedding, latinica, miks
1.60 BAM| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 10.40 × 20.70 × 0.50 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Pergo L |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828166418 |
Pergo L, čestitka, Love, latinica, miks
1.60 BAM| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 10.30 × 20.60 × 0.80 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Pergo L |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828166371 |
Pergo L, čestitka, Everyday, latinica, miks
1.60 BAM| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 20.60 × 10.60 × 0.50 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Pergo L |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828319395 |
Pergo L, čestitka, Baby, latinica, miks
1.60 BAM| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 23.20 × 13.50 × 0.20 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Pergo L |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828166173 |
Pergo L, čestitka, 1st birthday, latinica, miks
1.60 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 10.40 × 20.60 × 0.80 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Pergo L |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828166241 |
Pergo L, čestitka, 18th birthday, latinica, miks
1.60 BAM| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 10.40 × 20.70 × 0.80 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Pergo L |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828166265 |
Minicard, čestitka, Love, miks
0.80 BAM| Težina | 0.00 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 8.00 × 6.40 × 0.50 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Minicard |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828166388 |