Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
KR60, privjesak, zvezda, miks
11.70 BAM| Težina | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 69.50 × 51.50 × 0.21 cm |
| Brend | Festa |
| Model | KR60 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828067036 |
KR60, privjesak, torbica, kačket, miks
12.30 BAM| Težina | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 58.00 × 0.15 × 60.00 cm |
| Brend | Festa |
| Model | KR60 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605039731141 |
KR60, privjesak, ranac, miks
11.70 BAM| Težina | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 79.00 × 51.00 × 0.25 cm |
| Brend | Festa |
| Model | KR60 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828067012 |
KR60, privjesak, pliš, miks
11.70 BAM| Težina | 4.65 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 60.00 × 4.00 × 40.00 cm |
| Brend | Festa |
| Model | KR60 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605039757639 |
KR50, privjesak, traka, krljušti, miks
8.60 BAM| Težina | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 30.00 × 0.17 × 30.00 cm |
| Brend | Festa |
| Model | KR50 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605039757592 |
KR50, privjesak, ranac, miks
9.00 BAM| Težina | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 6.50 × 8.20 × 10.30 cm |
| Brend | Festa |
| Model | KR50 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605039757615 |
KR40, privjesak, traka, srce, miks
7.30 BAM| Težina | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35.00 × 0.10 × 30.00 cm |
| Brend | Festa |
| Model | KR40 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605039757561 |
KR40, privjesak, novčanik, miks
7.30 BAM| Težina | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 34.00 × 26.00 × 0.10 cm |
| Brend | Festa |
| Model | KR40 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828066978 |
KR40, privjesak, novčanik, hologram, miks
7.39 BAM| Težina | 0.00 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 0.00 × 0.00 × 0.00 cm |
| Brend | Festa |
| Model | KR40 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828066985 |
KR30, privjesak, zeka, miks
6.00 BAM| Težina | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 50.00 × 40.50 × 0.21 cm |
| Brend | Festa |
| Model | KR30 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828066930 |
KR30, privjesak, sjajna pufna, miks
6.00 BAM| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 30.00 × 0.09 × 36.00 cm |
| Brend | Festa |
| Model | KR30 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605039757363 |
KR30, privjesak, pom pom, jednorog, miks
6.00 BAM| Težina | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 50.00 × 41.50 × 0.17 cm |
| Brend | Festa |
| Model | KR30 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828066954 |