Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
Sozzle, slagalica, New York, 1000 komada
18.60 BAM
Sozzle, slagalica, London, 1000 komada
18.60 BAM
Strip Winyl, izolir traka, boja, 3K
2.20 BAM
| Težina | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 28.00 × 50.00 × 0.14 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Strip Winyl |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828017390 |
Imperal, notes, max, dikto, A4
7.10 BAM
Urban time, zidni sat, metalik, London
29.50 BAM
| Težina | 0.68 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 32.00 × 4.70 × 34.00 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Urban time |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605039758681 |
Social drink, društvene igre, wingman čaša za piće
15.70 BAM
| Težina | 0.23 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 5.90 × 23.20 × 15.50 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Social drink |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828288165 |
Social man, društvene igre, beer pong kecelja
18.30 BAM
| Težina | 0.19 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 11.10 × 13.80 × 21.30 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Social man |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828288011 |
Luar, LED lampa, šljokice, kaktus
7.20 BAM