Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
Moto, igračka, kvad, miks, 13cm
7.90 BAM
Mechanism zone, plastični kamion đubretarac
20.50 BAM
| Težina | 0.67 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 98.20 × 41.00 × 4.30 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Mechanism zone |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828272201 |
Magical unicorn, set za manikir
16.70 BAM
| Težina | 0.17 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 4.60 × 24.30 × 20.50 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Magical unicorn |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828134097 |
Magic game, društvena igra, set od 135 trikova
21.50 BAM
| Težina | 0.41 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 1.10 × 34.80 × 27.30 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Magic game |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828222329 |
Magic cube, rubikova kocka
9.70 BAM
| Težina | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 7.10 × 7.10 × 9.80 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Magic cube |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828133991 |
Kingso toys, društvena igra, zid
6.80 BAM
| Težina | 0.20 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 6.00 × 16.50 × 24.00 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Kingso toys |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828195258 |
Kingso toys, društvena igra, leteći pomfrit
9.10 BAM
| Težina | 0.24 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 5.90 × 16.80 × 24.00 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Kingso toys |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828195319 |
Heavy truck, igračka, kamion, set od tri
| Težina | 0.52 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 32.90 × 8.00 × 31.30 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Heavy truck |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828235992 |
0
dana
00
sati
00
minuta
00
sekundi
Funny house, lutka, set, vila, 4073218
5.60 BAM
| Težina | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 7.70 × 18.00 × 19.00 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Funny house |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828133540 |
Funny house, lutka, set, vila, 1679402
5.60 BAM
| Težina | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 73.40 × 44.40 × 0.69 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Funny house |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828133557 |