Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
My first princess, lutka, 335
44.00 BAM| Težina | 0.63 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 106.10 × 41.20 × 2.18 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | My first princess |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828133304 |
Moto, igračka, kvad, miks, 13cm
7.90 BAM| Težina | 0.10 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 8.20 × 14.00 × 8.30 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Moto |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828235923 |
Mechanism zone, plastični kamion đubretarac
20.50 BAM| Težina | 0.67 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 98.20 × 41.00 × 4.30 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Mechanism zone |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828272201 |
Magical unicorn, set za manikir
16.70 BAM| Težina | 0.17 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 4.60 × 24.30 × 20.50 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Magical unicorn |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828134097 |
Magic cube, rubikova kocka
9.70 BAM| Težina | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 7.10 × 7.10 × 9.80 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Magic cube |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828133991 |
Kingso toys, društvena igra, zid
6.80 BAM| Težina | 0.20 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 6.00 × 16.50 × 24.00 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Kingso toys |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828195258 |
Kingso toys, društvena igra, leteći pomfrit
9.10 BAM| Težina | 0.24 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 5.90 × 16.80 × 24.00 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Kingso toys |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828195319 |
JHXT, igračka, novoodišnji voz sa prugom oko jelke
5.10 BAM| Težina | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 5.40 × 25.40 × 17.00 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | JHXT |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828236142 |
Heavy truck, igračka, kamion, set od tri
Original price was: 23.51 BAM.21.10 BAMCurrent price is: 21.10 BAM.| Težina | 0.52 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 32.90 × 8.00 × 31.30 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Heavy truck |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828235992 |
0
dana
00
sati
00
minuta
00
sekundi
Grander, igračka, stolica za hranjenje, 37 dijela
36.50 BAM| Težina | 0.80 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 8.80 × 44.30 × 34.00 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Grander |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828091703 |
Funny house, lutka, set, vila, 4073218
5.60 BAM| Težina | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 7.70 × 18.00 × 19.00 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Funny house |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828133540 |
Funny house, lutka, set, vila, 1679402
5.60 BAM| Težina | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 73.40 × 44.40 × 0.69 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Funny house |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828133557 |