Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
Elif girl, narukvice, slova, 5K
4.80 BAM
Anika girl, set rajf za kosu, mašna, 3K
3.70 BAM
| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 18.60 × 12.40 × 2.00 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Anika girl |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828228734 |
Anika girl, set rajf za kosu, leptir, 3K
5.70 BAM
| Težina | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 18.20 × 13.50 × 3.80 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Anika girl |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828228741 |
Amanda girl, maska za spavanje, maca
6.00 BAM
| Težina | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26.50 × 12.90 × 2.80 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Amanda girl |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828228758 |
Wai Trend, flašica za vodu, plastična, 550ml, miks, DW
17.99 BAM
| Brend | Takk |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Flowy Class, flašica za vodu, plastična, 350ml, Paris smile
3.21 BAM
| Brend | Takk |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Foody Class, kutija za užinu, plastična, 550ml, Game
4.31 BAM
| Brend | Takk |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Elixir, staklena dekorativna bočica, narukvica, miks
6.20 BAM
| Brend | Takk |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Woody wedding, ram za fotografije, drvo, 10x15cm, cvijeće
11.00 BAM
| Brend | Takk |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |