Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
“Sindy lady, par minđuša, crno-zlatna” je dodano u vašu korpu. Vidi korpu
Prodavnica
Prikaz 1765–1776 od 4211 rezultataSorted by popularity
Sindy lady, par minđuša, roze-zlatna
4.90 BAM
| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 10.30 × 5.30 × 1.00 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Sindy lady |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828225542 |
Sindy lady, par minđuša, okrugla
3.30 BAM
| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 8.60 × 5.90 × 0.50 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Sindy lady |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828225528 |
Sindy lady, par minđuša, crno-zlatna
4.90 BAM
| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 8.20 × 6.10 × 1.30 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Sindy lady |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828225535 |
Lunar 12, globus, roze 12,5cm
28.00 BAM
Fashion set, kreativni set, jednorog
11.40 BAM
| Težina | 0.24 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 18.30 × 15.20 × 2.80 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Fashion set |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828203861 |
Ivy girl, gumice za kosu, pufna, 2K
2.50 BAM
Elif girl, narukvice, slova, 5K
4.90 BAM
Anika girl, set rajf za kosu, mašna, 3K
3.30 BAM
| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 18.60 × 12.40 × 2.00 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Anika girl |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828228734 |