Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
Convoy series, igračka, set vozila,crvena
11.40 BAM| Težina | 0.28 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 9.10 × 23.20 × 11.00 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Convoy series |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828236081 |
Convoy series, igračka, set autića,plava
11.40 BAM| Težina | 0.21 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 9.00 × 23.30 × 11.30 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Convoy series |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828236050 |
Clever, set za bojenje lica, 071, Halloween
7.90 BAM| Težina | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 28.50 × 21.20 × 2.50 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Clever |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828093547 |
Clever, rubikova kocka, 417
11.40 BAM| Težina | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 18.30 × 11.80 × 6.00 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Clever |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828933904 |
Clever, kreativni set uradi sam, božićni ukrasi
4.70 BAM| Težina | 0.18 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52.60 × 32.80 × 2.64 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Clever |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828213235 |
Calista, likvidni tajmer, neon
12.50 BAM| Težina | 0.17 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 2.70 × 5.30 × 15.00 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Calista |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828247179 |
BSQ, igračka, voz sa vagonima, 125 delova
17.60 BAM| Težina | 0.23 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 6.80 × 18.20 × 24.50 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | BSQ |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828131379 |
Boneca, lutka, set, miks, 777508, S
22.00 BAM| Težina | 0.34 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33.50 × 26.30 × 7.50 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Boneca |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828133021 |