Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
Kali, školski set, Kengur, 3K
8.90 BAM| Težina | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 43.40 × 42.30 × 0.84 cm |
| Brend | Kengur |
| Model | Kali |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828068439 |
I-Style touch, hemijska olovka, plava, 0.6mm
1.30 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 13.70 × 1.60 × 1.00 cm |
| Brend | Junior |
| Model | I-Style touch |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605028832279 |
Griper, hemijska olovka, Spider-Man, plava
1.10 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 14.00 × 0.70 × 0.70 cm |
| Brend | Best Buy |
| Licenca | Spiderman |
| Model | Griper |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605039723757 |
Funny clay, masa za oblikovanje, miks, 160g, 4K
2.40 BAM| Težina | 0.19 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 43.90 × 31.20 × 0.48 cm |
| Brend | Junior |
| Model | Funny clay |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Turska |
| Barkod | 8605039734081 |
Escolar sticky, samoljepljivi blokčići, Spider-man, 5K
5.00 BAM| Težina | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 41.70 × 21.70 × 0.33 cm |
| Brend | Best Buy |
| Licenca | Spiderman |
| Model | Escolar sticky |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828275721 |
Escolar sticky, samoljepljivi blokčići, Coca Cola, 2K
2.70 BAM| Težina | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 24.90 × 23.10 × 0.15 cm |
| Brend | Best Buy |
| Licenca | Coca Cola |
| Model | Escolar sticky |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828276148 |
Escolar sticky, samoljepljivi bločkići, Chupa Chups, 2K
2.70 BAM| Težina | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 25.10 × 23.10 × 0.15 cm |
| Brend | Best Buy |
| Licenca | Chupa Chups |
| Model | Escolar sticky |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828276186 |
Cores P, korektor u olovci, 4 ml
0.70 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 9.80 × 1.60 × 1.00 cm |
| Brend | Biro Time |
| Model | Cores P |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605039710894 |
Apex 10, fascikla sa gumom, A4, Partizan
2.20 BAM| Težina | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 31.40 × 23.70 × 1.00 cm |
| Brend | Best Buy |
| Licenca | Partizan |
| Model | Apex 10 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605028804399 |
Apex 10, fascikla sa gumom, A4, Crvena zvezda
2.20 BAM| Težina | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 31.40 × 23.80 × 1.00 cm |
| Brend | Best Buy |
| Licenca | Crvena zvezda |
| Model | Apex 10 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605028804382 |
103, grafitna olovka, 4H
0.60 BAM| Težina | 0.00 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 16.50 × 1.00 × 0.80 cm |
| Brend | Junior |
| Model | 103 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605028839155 |
1001, šestar metalni, u foliji
1.80 BAM| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 11.10 × 3.70 × 1.00 cm |
| Brend | Junior |
| Model | 1001 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8606011274502 |