Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
Imperal, notes, max, dikto, A4
7.10 BAM
Fox, notes, polka, blanko, 9×14
7.30 BAM
Urban time, zidni sat, metalik, London
29.50 BAM
| Težina | 0.68 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 32.00 × 4.70 × 34.00 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Urban time |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605039758681 |
Urban time, zidni sat, leto
35.50 BAM
| Težina | 0.80 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 32.00 × 2.67 × 64.50 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Urban time |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828044983 |
Social drink, društvene igre, wingman čaša za piće
15.70 BAM
| Težina | 0.23 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 5.90 × 23.20 × 15.50 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Social drink |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828288165 |
Social man, društvene igre, beer pong kecelja
18.30 BAM
| Težina | 0.19 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 11.10 × 13.80 × 21.30 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Social man |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828288011 |
Memoris mesh, ram za fotografiju, zvijezda, crna
16.01 BAM
| Težina | 0.21 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 49.00 × 54.00 × 0.49 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Memoris mesh |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828058454 |
Luar, LED lampa, šljokice, kaktus
7.20 BAM