Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Art Creation, gvaš, set, 8K, 8 x 12ml
| Brend | Royal Talens |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Holandija |
| Pol | Unisex |
| Barkod | 8712079312923 |
Clever, set za nakit, lubenica
| Brend | Ozzo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Yobo Shape, kreda za beton, krofne, 6K
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Standart acrylic, akrilna boja, set 6K, 120ml
Tune, slušalice, bubice, jednorog i najbolji prijatelji
Lampara, figura, globus i avion
Outdoor, tricikl, dinosaurus, plavi
| Težina | 3.00 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 55.90 × 27.50 × 27.00 cm |
| Brend | Kengur |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828356697 |
| Boja | Plava |
| Dimenzije | 70 x 50 x 47 cm |
| Pol | Muški |
| Uzrast | 3-8 godina |
| Nosivost | Do 50 kg |
Clever, set za nakit, banana
| Brend | Ozzo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Outdoor, guralica, auto, plava
| Težina | 1.00 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 21.00 × 56.00 × 21.00 cm |
| Brend | Kengur |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828356710 |
| Pol | Muški |
| Uzrast | Do 3 godine |
| Nosivost | 25 kg |