Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
Adyue baby, magnetni x – ox, društvena igra
8.80 BAM| Težina | 0.16 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 18.70 × 10.70 × 1.50 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Adyue baby |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828232847 |
Adyue baby, magnetni šah, društvena igra
7.80 BAM| Težina | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 18.70 × 10.70 × 1.50 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Adyue baby |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828232830 |
Adyue baby, magnetni ludo, društvena igra
6.10 BAM| Težina | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 18.70 × 10.60 × 1.30 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Adyue baby |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828232823 |
Adyue baby, magnetne domine, društvena igra
7.90 BAM| Težina | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 18.70 × 10.70 × 1.50 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Adyue baby |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828232854 |
Stick Tix, lijepak u stiku, 25g
1.80 BAM| Težina | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 2.60 × 2.90 × 10.50 cm |
| Brend | Junior |
| Model | Stick Tix |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828057396 |
Stella, gel olovke, neon, 0.9mm, 6K
2.70 BAM| Težina | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 15.50 × 7.50 × 2.00 cm |
| Brend | Sazio Neo |
| Model | Stella |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828174246 |
Standart canvas, dečiji blind ram, set, 25 x 25cm
Original price was: 8.40 BAM.7.10 BAMCurrent price is: 7.10 BAM.| Težina | 0.26 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 25.30 × 25.40 × 1.80 cm |
| Brend | Professional |
| Licenca | Student |
| Model | Standart canvas |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828117809 |
0
dana
00
sati
00
minuta
00
sekundi
Sketch bag, kesa za blok, Mickey Mouse, br. 5
1.21 BAM| Težina | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 1.00 × 24.50 × 4.63 cm |
| Brend | Best Buy |
| Licenca | Mickey |
| Model | Sketch bag |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605028846108 |
Regle, lenjir, 30cm, metalni
2.00 BAM| Težina | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33.20 × 3.80 × 0.50 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Regle |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828187666 |
Popping, hemijska olovka, pou, miks
3.40 BAM| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 17.80 × 3.60 × 3.50 cm |
| Brend | Sazio Neo |
| Model | Popping |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828275967 |
Popping, hemijska olovka, miks
3.40 BAM| Težina | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 17.90 × 4.10 × 3.30 cm |
| Brend | Sazio Neo |
| Model | Popping |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828271594 |