Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
Popping, hemijska olovka, jednorog, miks
3.40 BAM| Težina | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 18.10 × 4.50 × 3.30 cm |
| Brend | Sazio Neo |
| Model | Popping |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828271570 |
Pixi max, gumica, Paw
4.00 BAM| Težina | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 46.60 × 36.60 × 0.19 cm |
| Brend | Sazio Neo |
| Model | Pixi max |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828270047 |
Pixi max, gumica, French fries
4.00 BAM| Težina | 0.10 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 3.50 × 5.40 × 10.30 cm |
| Brend | Sazio Neo |
| Model | Pixi max |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828270030 |
Mistic, izbrisiva gel olovka, Spider-man, plava, 0.5mm
3.10 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 13.80 × 1.90 × 1.80 cm |
| Brend | Best Buy |
| Licenca | Spiderman |
| Model | Mistic |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828068934 |
Mistic, izbrisiva gel olovka, Minnie Mouse, plava, 0.5mm
3.10 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 13.60 × 2.20 × 2.30 cm |
| Brend | Best Buy |
| Licenca | Minnie |
| Model | Mistic |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828068941 |
Loly, gumica, Worm
0.80 BAM| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 9.60 × 1.80 × 1.30 cm |
| Brend | Sazio Neo |
| Model | Loly |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828267856 |
Loly, gumica, Space
1.10 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 7.60 × 6.40 × 1.80 cm |
| Brend | Sazio Neo |
| Model | Loly |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828267832 |
Loly, gumica, Skeleton
0.95 BAM| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 8.50 × 5.20 × 1.50 cm |
| Brend | Sazio Neo |
| Model | Loly |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828127129 |
Loly, gumica, Monster
0.80 BAM| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33.50 × 0.03 × 25.40 cm |
| Brend | Sazio Neo |
| Model | Loly |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828267870 |
Loly, gumica, Juice
1.60 BAM| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 1.70 × 3.00 × 5.00 cm |
| Brend | Sazio Neo |
| Model | Loly |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828127099 |
Loly, gumica, Ghost
2.90 BAM| Težina | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 9.70 × 6.70 × 1.30 cm |
| Brend | Sazio Neo |
| Model | Loly |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828267887 |
Loly, gumica, Fun
1.10 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 4.60 × 3.40 × 1.00 cm |
| Brend | Sazio Neo |
| Model | Loly |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828127143 |