Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
Orb Glow, LED lampa, Home
19.00 BAM
Orb Glow, LED lampa, Cool
19.00 BAM
Offi yobro, stalak, kavez za telefone
13.40 BAM
| Težina | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 19.40 × 17.50 × 6.80 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Offi yobro |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828251886 |
Offi yobro, pub kviz
6.70 BAM
| Težina | 0.18 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 10.70 × 7.90 × 4.30 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Offi yobro |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828251947 |
Offi yobro, držač za telefon sa led svjetlom, vlogging set
15.70 BAM
| Težina | 0.29 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 19.80 × 14.60 × 5.30 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Offi yobro |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828251909 |
Offi mini, privjezak, taster yes/no
8.40 BAM
Offi mini, mini alarm
9.30 BAM