Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
Offi lady, karte i kocke
28.50 BAM
Offi lady, flying chess
22.50 BAM
| Težina | 0.26 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 20.40 × 20.60 × 3.50 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Offi ladyi |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828252036 |
Offi lady, domine u boji
7.50 BAM
Offi lady, cjevčice, disko kugla
9.30 BAM
Anika lady, rajf za kosu, kristali, crna
4.90 BAM
| Težina | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 19.20 × 13.90 × 1.50 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Anika lady |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828230157 |
Anika lady, rajf za kosu, gliter, roze
3.30 BAM
| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 18.90 × 13.10 × 1.30 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Anika lady |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828230164 |
Ivy lady, gumice za kosu, miks, 5K
1.70 BAM
Ivy lady, gumica za kosu, miks, 3K
2.50 BAM