Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
Ivy lady, gumica za kosu, crna
3.70 BAM
Mood 100, keramička šolja, kost
21.50 BAM
Monroe lady, set minđuša, okrugla, 4 para
3.21 BAM
| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 8.60 × 5.30 × 2.30 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Monroe lady |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828225580 |
Monroe lady, set minđuša, kristali, 6 pari
4.70 BAM
| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 6.10 × 7.80 × 2.30 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Monroe lady |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828225603 |
Monroe lady, set minđuša, 3 para
4.50 BAM
| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 5.20 × 7.20 × 1.30 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Monroe lady |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828225573 |
Sindy lady, par minđuša, trokut
3.30 BAM
| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 6.20 × 5.20 × 1.30 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Sindy lady |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828225504 |
Sindy lady, par minđuša, srebrna i zlatna, 2 para
4.90 BAM
| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 8.10 × 5.30 × 1.80 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Sindy lady |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828225467 |